O firmě

Helia tourNaše pražská dopravní agentura zajišťuje též dopravu osobními vozy podle přání klientů. Kromě toho jsme schopni Vám zajistit další služby v oblasti cestovního ruchu, např. průvodcovské služby.

Každým rokem rozšiřujeme a obnovujeme vozový park tak, aby nároky klientů byly stále ve větší míře uspokojovány. Zajišťujeme autobusovou dopravu pro cestovní kanceláře, obchodní organizace, sportovní kluby, školy, individuální skupiny, atd.

Náš dispečink je všem klientům k dispozici 24 hod. denně a je spojen mobilními telefony se všemi řidiči našich autobusů, kteří jsou připraveni splnit Vaše požadavky. Pro uspokojení většího počtu zákazníků spolupracujeme s dalšími dopravci.

Na požádání Vám zašleme ceník, případně zpracujeme cenovou kalkulaci. Při větším počtu objedávek poskytujeme slevy. V zimních měsících tzn.od 1.11. do 31.3. poskytujeme zimní slevy.

Těšíme se na spolupráci s Vámi a věříme, že budete se službami naší dopravní společnosti spokojeni.

Naši obchodní partneři

ab  autosklo  boheme  castrol  daniela  events  mercedes  park  peri  rent  turist  vedi

HELIA TOUR s.r.o. - Březovská 493 / Zvole | IČ: 28866886 | Sp. zn.: C 150029/MSPH Městský soud v Praze phone_android +420 605 888 778 | local_post_office heliatour@heliatour.cz | O cookies
HELIATOUR - Spolehlivé cestování za dostupné ceny
local_post_office heliatour@heliatour.cz     phone +420 605 888 778
nalepka